Výsledky

Příspěvky

04.10.2014 GPA U15 Hustopeče

6. 10. 2014

Na prvním republikovém turnaji GPA kategorie do 15 let se hrálo východočeské finále, kde skotačící Martin Siegl prohrál s bijcem Markem Aubusem z HK. Co myslíte, je to skotačení ?

Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky 2014-2015 | Komentářů: 0

20.09.2014 GPC U17 HK

22. 9. 2014

Na Martinovi se projevilo tréninkové manko z dvoutýdenní opravy haly a ve vyšší kategorii do 17 let 3x smolně prohrál ve 3 setech.

3 x 3 = 9, kdo bručí je medvěd. Soupeři byli nabroušení a štěstíčko si Martin musí vybrat jindy.

20.09.2014 GPC U13 Holice

21. 9. 2014

Badmintonová raketa je mnohokrát lehčí než středověký meč, přesto byl turnaj v Holicích pro naše hráče stejně náročný, jako bývalo klání pro rytíře.

5.9.2014 Czech SOKOL Cup Plzeň

12. 9. 2014

Východočeši jeli vrátit putovní pohár, ale zase si ho po vyhodnocení všech výsledků odvezli zpět.

5.9.2014 GPA Benátecký pohár

7. 9. 2014

30.8.2014 Ilava OPEN

2. 9. 2014

Podobně se dívali někteří 17-ti letí hráči, co to tam to hubené pískle provádí. No a než se rozkoukali, tak bylo po zápase.

30.8.2014 GPC dospělí HK

2. 9. 2014

Zdá se Vám ten medailon příliš tlustý. Ano, máte pravdu, opravdu je Tlustý, a přímo Lukáš, který takto zahájil sezónu.

22.8.2014 Lagenfeld YONEX CUP

24. 8. 2014

-8, -8, -11, +19, -15 = -23

Tolik míčů Martinovi chybělo, aby se vyrovnal svým soupeřům. Přesto si z tohoto evropského turnaje odváží jedno cenné vítězství ve čtyřhře s Markem Aubusem. Turnaj ovládli Dánové, kteří si odvezli 18 medailí, po 6 medailích nechali Anglii a Německu a po 1 medaili Belgii a Holandsku. Na stupně vítězů se stejně jako Česko nedostala Francie, Švýcarsko, Rakousko, Finsko, Švédsko a Chorvatsko.

A toto je jeho spoluhráčka Lena z mixu, se kterou hráli asi docela agresivní badminton.

31.5.2014 Falco cup U15 Liberec

10. 6. 2014

Něco takového zažil Martin v prvním setu se Štětinou, ale nakoplo ho to tak, že tento zápas i dalších 7 vyhrál.

Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky 2013-2014 | Komentářů: 0

17.5.2014 MČR veteránů Liberec

19. 5. 2014

Včera se v Liberci uskutečnilo Mistrovství České republiky veteránů. Tři zlaté medaile získala Diana Pražáková, po dvou zlatých kovech Jiří Provazník, Radek Brázda a Jiří Parkán. A TJ Sokol Osík byl u toho a taky něco přivezl.

Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky 2013-2014 | Komentářů: 3